Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Moryń tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W teraźniejszych czasach grupa ludzi pracuje zakupy poprzez internet. Jest wówczas miłe przede ludziom ze względu na moc artykułów oraz ich charakterów, które możemy odszukać w budów. Parę kliknięć, pieniądze płyną z konta, i już jutro paczka z upragnionym przedmiotem otrzymuje się w swoich rękach. Oraz wtedy wszystko bez wychodzenia się z łóżka! Jest wówczas idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcy. Najprostszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Innowacyjna firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one zachować na sprzedaży paczek, i jedna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, gdy ktoś nie jest do celu przekonany co do formie pracy pracowników InPostu, może zakupić abonament na czas próbny. Je on 150 miłych a jest możliwe rozwiązanie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Jest wówczas szczególnie dobra droga dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na targ oraz nie wiedzą, jaki będzie popyt na dany towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im więcej paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie lżejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Umowa taka ma zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy oraz te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały czas trwania umowy, a oraz zapewnia, że aż 95% paczek dojdzie do odbiorcy już drugiego dnia. Jest wówczas zwłaszcza dobre w stopniu przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka potrafi stanowić na siłę złota. Powody te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na żyjące 12 i 24 miesiące. Małemu Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy podać w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost daje ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i istnieje możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, świadczonym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Krótka Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i drugi to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W głównym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W różnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych podejmują się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma ciągle będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na usługę ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dopasowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a również możliwość mienia z podjazdów kurierskich w wolnym momencie, w relacji od potrzeb. Cena za paliwo jest również wliczona w cenę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo bycia w domowej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest miły również na stosunek z większymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy umówić się z nazwą. Na karcie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można również skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest mocno przydatne – wystarczy wpisać na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy oraz numeru NIP firmy, mamy do zbilansowania także do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments